Lokomotiv nespokojný s domácou remízou s Kazaňou a rozhodcami

Železničiari nevyhrali v ruskej Premier League už štyri zápasy po sebe. Naposledy doma iba remizovali s Kazaňou 0:0 a stále sa im nedarí vrátiť do prvej trojice tímov v nadstavbovej časti, v ktorej sa hrá o titul a pohárové miestenky.

Tréner Lokomotivu José Couceiro tvrdí, že jeho tímu ublížili rozhodcovia už v druhom zápase. V 39. kole sa to malo stať v zápase s Krasnodarom (1:1) a teraz doma v meraní síl s Kazaňou. „Tieto rozhodnutia zhodne neboli v prospech Lokomotivu, ale proti nám,“ nechal sa počuť portugalský kouč, ktorý opäť do zápasu nedovolil zasiahnuť slovenskému obrancovi Jánovi Ďuricovi. „V prvom polčase sme boli lepší ako súper. V druhom sme sa veľmi snažili uspieť, ale z toho vyplynuli pozičné chyby, ktoré viedli k nebezpečným protiútokom,“ vysvetľoval Couceiro, ktorý verí, že Lokomotiv má šancu byť ešte v prvej trojici ligy na konci sezóny. „Nevzdávame sa, boj pokračuje až do posledného kola,“ dodal tréner.

23. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!