Csontó: Jano musí byť trpezlivý

Slovenský futbalista Ján Ďurica nastúpil v jarnej časti iba na jeden duel svojho ruského klubu Lokomotivu Moskva. A aj to odohral iba pár minút. Portugalský kouč José Couceiro pritom na jeseň nášho reprezentanta stabilne posielal do základnej zostavy. To, že momentálne Jano vysedáva na lavičke nechápe nielen on, ale ani jeho hráčsky agent Karol Csontó.

„Je to zvláštne, pretože Jano naozaj na jeseň odohral takmer všetky súboje ruskej ligy či Európskej ligy v základnej zostave. A aj počas zimnej prípravy nastupoval v zápasoch pravidelne. Zrazu tréner Couceiro zmenil názor a stavia iných obrancov,“ povedal na úvod hráčsky agent Karol Csontó.

„Janovi neostáva nič iné, iba naplno trénovať a počkať si na svoju šancu. Musíme to brať profesionálne, pretože do konca sezóny ostáva pár kôl. Po jej konci to potom môžeme riešiť. Uvidíme, či aktuálny tréner ostane v Lokomotive, alebo odíde. Podľa toho sa zariadime. Navyše sa momentálne ani nedá prestupovať,“ pokračoval Ďuricov agent.

Už v nedeľu čaká moskovský tím domáci súboj 40. kola ruskej ligy proti Kazani o 17.30 h. Naposledy náš obranca sedel iba v hľadisku, takže uvidíme či mu dá portugalský kormidelník konečne šancu. Lokomotivu sa totiž v posledných dueloch nedarí a aj preto sa v tabuľke prepadol na piatu priečku. Na druhé miesto, ktoré zaručuje miestenku v Lige majstrov, stráca Janov klub iba štyri body.

20. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!