Couceiro: Máme mladý káder, aj preto sme s Krasnodarom remizovali

Lokomotiv Moskva nevyhral v ruskej Premier League už tri zápasy po sebe. Po domácich prehrách s Dinamom Moskva a Zenitom remizoval v Krasnodare 1:1 a v tabuľke nadstavbovej časti, kde sa rozhoduje o titule a miestenkach v pohárových súťažiach, sú železničiari na piatom mieste. To im zabezpečuje iba kvalifikačnú fázu Európskej ligy.

Moskovský klub Jána Ďuricu síce viedol od 62. minúty gólom Pavľučenka 1:0, ale o dvanásť minút neskôr vyrovnal domáci Marcos Pizzeli. Tréner Lokomotivu to pripisoval neskúsenosti jeho tímu. Napríklad obrana železničiarov Maxim Beljajev (20), Taras Burlak (22), Roman Šiškin (25) a Andrej Eščenko (28) mala vekový priemer takmer 24 rokov. Paradoxne skúsenejší 25-ročný Manuel Da Costa sedel iba na lavičke a náš Ján Ďurica  (30) nefiguroval v zápise o stretnutí. „Videli sme dva rozdielne polčasy. Začali sme dobre, kontrolovali sme hru a mali šance na skórovanie. Ale potom sme dovolili súperovi hrať jeho hru, čo spôsobovalo problémy. Máme veľa mladých hráčov a náš tím stále naberá skúsenosti. No v takýchto zápasoch sa musíme vyrovnať s tlakom súpera,“ povedal Couceiro pre sportbox.ru.

14. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!