Ovčinikov odkazuje Couceirovi: Ak neskončíš s tímom v prvej trojke, prídeš o miesto

Sergej Ovčinikov (41) je bývalým kapitánom a brankárom Lokomotivu Moskva. Momentálne trénuje v druholigovom stredoruskom Briansku a svoj bývalý klub pozorne sleduje. Až tak, že dáva rady jeho súčasnému trénerovi z Portugalska Josému Couceirovi.

Lokomotiv je momentálne na piatej priečke a pred 39. kolom stráca na druhé CSKA Moskva 3 body, na tretí Spartak iba dva body. No ani k siedmej priečke tabuľky, na ktorej je Anži Machačkala nemá ďaleko, delia ich iba tri body. Rozostupy sú veľmi tesné a poradie sa môže kedykoľvek zmeniť. „Keď vezmene do úvahy celú jeho prácu, presvedčil už o svojich vysokých profesionálnych a ľudských kvalitách. Páči sa mi futbal, ktorý hrá pod jeho vedením Lokomotiv. Keď však prídete do tohto tímu, je pochopiteľné, že mu má patriť prvé alebo druhé miesto v tabuľke alebo aspoň tretie. Zvyšok nie je dosť dobrý,“ cituje Ovčinikova web sportbox.ru.
Bývalý brankár ruskej reprezentácie tvrdí, že železničiari musia mať oveľa väčšie ambície ako súčasné piate miesto v bojoch o titul. „Je škoda, že s takou bohatou štruktúrou a obrovskými finančnými možnosťami, je tím v dnešnej situácii. Nemal vypadnúť ani z Európskej ligy. Ak Couceiro nebude v prvej trojke, jeho čas na lavičke sa naplnil,“ odkázal Ovčinikov, ktorý pozná, aké je to dostať „padáka“ z tímu ruskej Premier League. V auguste 2009 ho vyhodili z Kubaň Krasnodar. Z klubu, s ktorým si zajtra o 14:15 zmeria sily práve hosťujúci Lokomotiv.

13. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!