Vráti sa slovenský obranca do základnej zostavy?

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v sobotu na domácom štadióne ťažký zápas. Súperom zverencov trénera Josého Couceira bude o 14:15 h líder ruskej ligy Zenit Petrohrad. Tento duel by mohol byť aj súbojom dvoch slovenských reprezentantov.

V drese hostí by nemal chýbať v zostave Tomáš Hubočan a veríme, že prvýkrát v tomto roku od úvodu nastúpi za Lokomotiv aj Ján Ďurica. Lokomotivu zatiaľ patrí v tabuľke výborné tretie miesto, ale na chrbát mu dýcha až štvorica prenasledovateľov, ktorých delí od moskovského tímu jeden až štyri body. Ak si chcú teda železničiari udržať aj po 38. kole svoju pozíciu, tak potrebujú proti favoritovi doma bodovať.
„Proti Zenitu sme v tomto ročníku odohrali vyrovnané zápasy. Doma sme ich dokonca zdolali 4:2, takže si veríme,” vyjadril sa náš obranca Ján Ďurica. Slovenský reprezentant predošlý ligový súboj proti Dinamu Moskva, ktorý jeho spoluhráči prehrali 0:2, presedel iba v hľadisku. „Mal som stop za štyri žlté karty, preto som nebol k dispozícii. Verím, že proti Zenitu nastúpim už od začiatku. Chcem sa vrátiť do základnej zostavy a robím preto na tréningoch maximum,“ vyhlásil pred súbojom rodák z Dunajskej Stredy.
Lokomotiv si po poslednej prehre s Dinamom bude chcieť napraviť reputáciu. „Musíme zbierať body, ak chceme splniť náš cieľ a tým je miestenka v Lige majstrov,” dodal Ďurica.

6. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!