Náš obranca sa stretol s fanúšikmi Lokomotivu, v zápase s Dinamom nehral

Ako sme už predtým avizovali, Ján Ďurica nenastúpil pre trest za štyri žlté karty v mestskom derby s Dinamom Moskva a voľný čas využil aj na stretnutie s fanúšikmi. Domáci Lokomotiv prehral 0:2 po góloch Kokorina a Misimoviča.

Železničiari si aj napriek prehre v 37. kole Ruskej ligy udržali tretie miesto v tabuľke nadstavbovej časti bod pred moskovským Spartakom a Dinamom. “Dnes som sa stretol s fanúšikmi klubu Lokomotiv Moskva, keďže som nehral pre štyri žlté karty. Rozdal som autogramy, bol som si zahrať na playstation. Porozprával som sa s nimi, bolo to príjemné,” povedal Jano, ktorý cíti, že za ním fanúšikovia stoja, aj keď v posledných týždňoch za Lokomotiv nehráva. “Fandia mi, držia mi palce aj keď nenastupujem. Je to pre mňa ťažšie obdobie. Verím, že všetko dobre dopadne a budem zase hrávať. Treba si počkať na svoju šancu a snažiť sa,” dodal vo videu pre jandurica.sk slovenský obranca. Za nahrávku ďakujeme Elene Rybakovej :-)

1. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!