Ďurica: Chcem sa vrátiť do základnej zostavy

Futbalisti Lokomotivu Moskva zvíťazili v derby stretnutí na pôde CSKA Moskva 2:0 po góloch Pavľučenka a Caiceda. V drese Lokomotivu sa prvýkrát v jarnej časti objavil aj náš reprezentačný obranca Ján Ďurica, ktorého tréner poslal na trávnik v 81. minúte. V ďalšom súboji však opäť nenastúpi, pretože pre trest za štyri žlté karty bude duel proti Dinamu sledovať iba z tribúny.

Zverenci portugalského trénera Josého Couceira si v sobotňajšom súboji 36. kola Ruskej ligy chceli napraviť reputáciu. Minulý týždeň totiž prehrali v štvrťfinále domáceho pohára na pôde Kazane zahanbujúco 0:4.
„Tento duel nám totálne nevyšiel. Proti CSKA sme nastúpili s jasným cieľom, odčiniť vysokú prehru a všetci sa tešíme z toho, že sa nám to aj podarilo. Nič iné nám už ani neostáva. Vypadli sme z Európskej ligy i domáceho pohára, takže bojujeme už iba v lige. A naše plány sú jasné – získať miestenku do Ligy majstrov,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý sa po dlhšom čase konečne objavil na trávniku. Bola to jeho premiéra v jarnej časti v drese železničiarov. „Aj keď som dostal šancu na pár minút, teším sa, že som konečne hral. Stále si myslím, že som hráč základnej zostavy a budem trpezlivo čakať na svoju šancu,“ pokračoval Jano.
Po výprasku s Kazaňou si rodák z Dunajskej Stredy myslel, že dostane šancu už od úvodu. „Veril som, že tréner urobí nejaké zmeny, no na trávnik som sa dostal až v závere.“ Hoci Ďurica odohral prvé minúty v ďalšom ligovom kole si opäť nezahrá., lebo v zápase s CSKA dostal v nadstavenom čase, konkrétne 92. minúte žltú kartu. „Budem stáť pre štyri žlté karty. Domáci súboj proti Dinamu uvidím iba z hľadiska. Ale v ďalšom stretnutí by som rád nastúpil už od začiatku,“ dodal na záver náš obranca.

24. marec 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!