Najbližšie zápasy:

• 29.10.2017 - 19:30
    Trabzonspor - Galatasaray (liga, 10.kolo)

Víťazstvo si zaslúžili viac ako Anži, skóroval Glušakov

Hráčom Lokomotivu sa darí, v domácej lige naposledy prehrali 27. novembra minulého roka na pôde súčasného lídra tabuľky Zenitu Petrohrad. V jarnej časti zdolali už Krasnodar, potom remizovali s Kazaňou a naposledy vyhrali doma nad Anži Machačkala.

O výsledku stretnutia (1:0) rozhodol Denis Glušakov, ktorý skóroval v 73. minúte. „Zápas bol veľmi náročný. V prvom polčase bol dokonca ťažší ako v druhom, ale myslím si, že sme si nakoniec zaslúžili víťazstvo viac ako Anži,“ povedal pre klubový web tréner Lokomotivu José Couceiro.
Za železničiarov odohrala tretí duel nová posila, útočník Roman Pavľučenko. Gólovo sa však opäť nepresadil. „Nie je to len o góloch. Napríklad aj vďaka jeho pohybu sa presadil Glušakov a dal gól. Pavľučenko je tímový hráč a nebudeme na neho vyvíjať tlak,“ komentoval jeho výkon kouč.
Do stretnutia s Anži nezasiahol slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý sedel na lavičke náhradníkov.
V stredu pohárový zápas
Lokomotiv má na programe ďalší ligový zápas v sobotu 24. marca na trávniku CSKA Moskva. Dovtedy však ešte odohrá pohárový duel proti Kazani. Výkop je túto stredu o 16.30 h stredoeurópskeho času.

18. marec 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: