Železničiari odštartovali jarnú časť víťazstvom

Futbalisti Lokomotivu Moskva začali jarnú časť podľa predstáv. Zverenci portugalského trénera Josého Couceira doma bez problémov zdolali Kubaň Krasnodar 2:0. Slovenský obranca v službách moskovského tímu Ján Ďurica však presedel celý duel na lavičke náhradníkov.

Železničiari po vypadnutí z Európskej ligy, keď nepostúpili do osemfinále cez španielske Bilbao, už myslia iba na domácu ligu a Ruský pohár. “To je naša priorita. Chceme v lige obstáť čo najlepšie a pokúsiť sa získať miestenku do Ligy majstrov. Bude to však náročné, pretože bodové rozdiely sú minimálne,” vyhlásil pred štartom jarnej časti náš reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica.
A jeho tím začína predpoklady napĺňať už od úvodu. V sobotňajšom súboji na domácom štadióne zdolali hráči portugalského kouča Josého Couceira Kubaň Krasnodar pohodlne 2:0. ,,Ak chceme v tabuľke stúpať, nemôžeme doma strácať body,” pokračoval Ďurica, ktorý v tomto súboji do hry nezasiahol. Celý zápas presedel iba na lavičke náhradníkov, odkiaľ sledoval triumf svojich spoluhráčov. O góly sa napokon postarali v prvom polčase Maicon a Caicedo. Najbližšie čaká moskovský tím už túto nedeľu náročný duel na ihrisku Kazane.

4. marec 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!