Cez Bilbao sa chcú dostať k diablom

Už zajtra o 19.00 h vybehnú futbalisti Lokomotivu Moskva na odvetný duel šestnásťfinále Európskej ligy. Súperom ruského klubu, ktorého dres oblieka slovenský obranca Ján Ďurica (30), bude španielsky tím Bilbao. V prvom meraní síl vyhrali železničiari na domácej pôde 2:1 a postup do osemfinále tejto súťaže majú vo svojich rukách.

Moskovčania neponechávajú nič na náhodu a do dejiska odvetného stretnutia pricestovali v predstihu. „V Španielsku sme už od nedele. V Moskve sú zlé podmienky na prípravu a majitelia sa rozhodli odísť skôr. Pripravujeme sa na báze prvoligového Gijónu a pobudneme tu až do konca februára. Do Ruska priletíme pár dní pred štartom domácej ligy,“ prezradil náš obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.
Rodák z Dunajskej Stredy úvodný súboj proti Bilbau presedel na lavičke náhradníkov. „Uvidíme či v odvete nastúpim. Dôležité je to, aby sme postúpili ďalej. Čaká nás náročný zápas, ale veríme si. Všetko máme vo svojich rukách,“ pokračoval Jano, ktorý má so svojimi spoluhráčmi o motiváciu postarané. „Ak by sme prešli ďalej, tak sa s najväčšou pravdepodobnosťou v ďalšom kole stretneme s anglickým Manchestrom United. To by bola paráda, je to pre mňa i celý tím veľká výzva,“ dodal Ďurica.

22. február 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!