Lokomotiv Moskva sa už chystá na Bilbao

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa v sobotu vrátili zo sústredenia v portugalskom Lagose, kde pobudli dva týždne. Zverenci trénera Josého Couceira tam ladili formu pred zápasmi jarnej časti, kde ich čakajú súboje o ruský titul, ale aj zápasy v Európskej lige. Už vo štvrtok 16. februára doma privítajú vo vyraďovacej časti tejto súťaže španielske Bilbao a v zostave Lokomotivu by nemal chýbať ani slovenský obranca Ján Ďurica.

Hráči moskovského klubu takmer celú zimnú prípravu strávili v Portugalsku. „V Lagose sme boli dvakrát po dva týždne. Vytvorili nám tam skvelé podmienky na trénovanie a odohrali sme aj niekoľko prípravných stretnutí. Bývali sme blízko mora, naozaj si nemáme načo sťažovať,“ zhodnotil prípravu slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. „Okrem nás tam boli aj iné kluby napríklad Dinamo Záhreb. Stretol som sa aj s krajanom Jakubom Sylvestrom,“ pokračoval Jano.
Najväčšou udalosťou v tíme Železničiarov bolo angažovanie útočníka Romana Pavľučenka z anglického Tottenhamu, ktorý prišiel za vyše desať miliónov eur. „Jeho kvality budeme potrebovať. Určite nám v ofenzíve pomôže. Je to skvelý hráč i človek,” vyjadril sa na margo novej posily Ďurica, ktorý teraz myslí na pohárový duel s Bilbaom. „Už sa sústredíme na štvrtok, kedy nás čaká prvý zápas. Španieli majú ligu rozbehnutú a majú svoju kvalitu, ale nezdávame sa. Čaká nás ťažký súper, ale popasujeme sa o postup. Ešte máme pár dní na prípravu,“ dodal po návrate z Portugalska Ďurica.

12. február 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!