Zahlasujte za Jana v ankete fanúšikov slovenského futbalu | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Zahlasujte za Jana v ankete fanúšikov slovenského futbalu

Hlasovanie fanúšikov slovenského futbalu a čitateľov denníka Pravda je nepravidelnou súčasťou ankety Futbalista roka. Doteraz sa takéto hlasovanie uskutočnilo desaťkrát, pričom raz mali fanúšikovia možnosť hlasovať za Futbalistu storočia (2000) a raz za Futbalistu desaťročia (2002).

Novinári a odborníci z futbalovej branže svojim hlasovaním zvolili desiatich futbalistov, za ktorých môžete tento rok hlasovať v ankete fanúšikov slovenského futbalu.

Hlasovanie prebieha do polnoci 19. februára 2012. Víťaz ankety fanúšikov bude vyhlásený počas priameho prenosu odovzdávania cien Futbalista roka 2011 27. februára o 20:00 na STV 1 a celkové poradie bude zverejnené na stránkach www.futbalsfz.sk a www.pravda.sk.

Desať vyžrebovaných hlasujúcich získa po dve vstupenky na priamy prenos vyhlásenia víťazov ankety ako aj reprezentačný dres z novej kolekcie.

A aká bola reakcia rodáka z Dunajskej Stredy na nominovanie do ankety? „Teším sa, že som sa dostal do prvej desiatky. Mal som dobrú sezónu a dúfam, že to pôjde tak aj naďalej.”

Za Jana môžete hlasovať tu:

http://www.futbalsfz.sk/futbalista-roka-2011/hlasovanie/jan-durica.html

zdroj článku: http://www.futbalsfz.sk

9. február 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!