Útočník Roman Pavľučenko spoluhráčom Ďuricu!

Skvelú posilu do útoku sa podarilo získať futbalistom Lokomotivu Moskva, ktorého dres oblieka aj slovenský obranca Ján Ďurica. Vedenie ruského klubu získalo z anglického Tottenhamu Hotspur kanoniera Romana Pavľučenka (30) za 12,5 milióna eur. O kúpe ruského reprezentanta informovala na klubovej stránke samotná šéfka Lokomotivu Oľga Smorodská a potvrdil to aj náš obranca, ktorý sa s Romanom osobne pozná!

Pavľučenko posledné roky pôsobil v anglickej lige, kde obliekal dres kohútov z Tottenhamu od roku 2008. Za klub nastúpil dovedna v 113-tich dueloch a nastrieľal v nich skvelých 42 gólov. ,,Roman je vynikajúci hráč i človek. Určite rýchlo zapadne do mužstva. Momentálne je v Moskve na lekárskej prehliadke, ale už o pár dní by sa mal pripojiť k tímu. Opäť sa nachádzame na sústredení v portugalskom Lagose, kde pobudneme až do 11. februára,” prezradil náš obranca Ján Ďurica, ktorý sa s novou posilou osobne pozná. ,,Je to tak, stretli sme sa viackrát v Moskve v reštaurácii, ale hrali sme proti sebe aj v reprezentácii,” pokračoval Jano.

Hlavnou úlohou Pavľučenka bude aj v moskovskom klube dávať góly. ,,Určite sme získali skvelú posilu do ofenzívy,” myslí si Jano. Lokomotiv pár dní po návrate z Portugalska čaká dvojzápas Európskej ligy. Ich súperom bude španielsky tím Bilbao, ktorého privítajú 16. februára na svojom štadióne. ,,Chceli by sme postúpiť cez Bilbao do ďalších bojov tejto súťaže, ale bude to veľmi náročné. Náš súper zo Španielska má veľkú silu,” povedal na margo blížiaceho sa pohárového súpera náš reprezentant. Hlavným cieľom klubu však bude získať v jarných bojoch o ruský titul miestenku v Lige majstrov. ,,To je naša priorita,” dodal Jano.

1. február 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!