Jano má v krčme futbalovú stenu | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano má v krčme futbalovú stenu

Slovenský futbalista Ján Ďurica má v rodnej Dunajskej Strede výnimočný fanklub. V podniku Fácán Presso má vlastnú futbalovú stenu, ktorú zdobia jeho fotky, dresy, lopty a iné suveníry z jeho kariéry. Obranca Lokomotivu Moskva do tohto baru zájde každý rok, aby sa stretol so svojimi kamarátmi.

Podnik v Dunajskej Strede vlastní Tibor Czuczor už niekoľko rokov a nachádza sa pár metrov od bytovky, kde Ján Ďurica vyrastal. Majiteľ baru sa pozná najmä s Ďuricom seniorom, ktorý s ním a ďalšími kamarátmi sledujú na obrovskom plátne pravidelne zápasy Lokomotivu Moskva v ruskej lige aj s našim reprezentantom. „Každý víkend, keď Janko hrá, tak tu jeho zápas sledujeme. Poznám ho už dlhé roky, chodil som ako žiak, keď hrával v Dunajskej. Po tréningu sa tu zastavil na malinovku a chodí sem dodnes. To si na ňom veľmi vážim, že nezabudol na to, kde vyrástol a ani na svojich kamarátov. Aj keď zarába dosť peňazí, stále ostal rovnakým človekom,“ zložil poklonu nášmu obrancovi Tibor Czuczor, ktorý urobil vo svojom podniku slovenského hráčovi obrovskú futbalovú stenu s jeho suvenírmi. „Sú tu všetky jeho dresy, v ktorých pôsobil a aj množstvo fotiek. Je to taká jeho galéria,” doplnil Ján Ďurica senior. V spomínanom podniku dokonca pred pár týždňami ruská televízia nakrúcala časť dokumentu o našom futbalistovi.

16. január 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Kariéra, Novinky | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!