Osemgólové hody v Anderlechte

Z gólových hodov v Bruseli mali bruchabolenie skôr futbalisti Lokomotivu Moskva v zostave s našim Jánom Ďuricom, keďže v poslednom zápase L-skupiny Európskej ligy prehrali 3:5. V súboji išlo už len o prvé miesto v tabuľke, ktoré tak pripadlo Anderlechtu.

Moskovčania začali sľubne, keď viedli gólom Ignatjeva v 21. minúte 1:0, ale potom už úradoval domáci Anderlecht. Štyrmi zásahmi otočili vývoj duelu na 4:1 a aj keď Syčev znížil, nič to neriešilo. Konečný výsledok 5:3 pre Brusel skôr pripomína hokejový výsledok. „Hlavne sme radi, že sme v šestnásťfinále Európskej ligy. Po vedení  1:0 sme mohli dať ďalší gól a zápas by sa vyvíjal úplne inak. Mali sme hrať spoľahlivejšie a kompaktnejšie. Musíme si dať v budúcnosti pozor na tieto chyby, poučiť sa a ísť ďalej,“ uviedol pre fclm.ru 24-ročný ruský stredopoliar Ignatjev.
Lokomotiv spozná súperov v 1/16 finále Európskej ligy 16. decembra keď je na programe žreb vo švajčiarskom sídle Európskej únie (UEFA) v Nyone.
Obranca Ján Ďurica odohral celý zápas, po ktorom hneď cestoval na Slovensko, kde oslávi 30. narodeniny aj vianočné a novoročné sviatky. Do Moskvy sa vráti začiatkom januára. „Príprava nám štartuje 8. januára, takže doma pobudnem tri týždne,“ dodal pre jandurica.sk.

15. december 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!