Moskovčania sa ešte pobijú o prvenstvo v skupine

Futbalisti Lokomotivu Moskva v stredu zakončia tohtoročnú sezónu. Hoci ruská liga má zimnú prestávku už druhý týždeň, zverencov trénera Josého Couceira čaká ešte posledný duel základnej fázy Európskej ligy na pôde belgického tímu Anderlechtu Brusel. Mužstvo nášho obrancu Jána Ďuricu vybehne na trávnik o 21.05 h.

Oba kluby majú v L-skupine istý postup do jarných vyraďovacích súbojov Európskej ligy. V tomto stretnutí pôjde iba o konečné prvenstvo v skupine, v ktorom Anderlecht zatiaľ nestratil v piatich dueloch ani bod. Tím nášho futbalistu Jána Ďuricu ich má na konte dvanásť, tri body stratili práve s belgickým klubom na domácej pôde po prehre 0:2.
„Určite sme neprišli do Bruselu na výlet. Náš prvý cieľ, ktorým bol postup zo skupiny, sme splnili, ale pokúsime sa odplatiť Anderlechtu prehru z domáceho súboja a vyhrať skupinu,“ povedal slovenský obranca v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica.
O tom, že Moskovčania neberú posledný duel v tomto roku na ľahkú váhu svedčí aj fakt, že do dejiska zápasu prileteli už v pondelok večer. „Áno, už sme v Bruseli,“ potvrdil Ďurica, ktorý pred pár dňami oslávil 30-tku. „Oslavy ma čakajú až po zápase, keď hneď letím na Slovensko, aby som si s rodinou a kamarátmi užil vianočné sviatky a dobre si oddýchol. Už sa na to veľmi teším,“ pokračoval skúsený obranca, ktorý sa do Moskvy vráti začiatkom januára. „Príprava nám štartuje 8. januára, takže doma pobudnem tri týždne.“

13. december 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!