Lokomotiv Moskva sa prebojoval ďalej v Európskej lige

Víťazstvo 3:1 nad Sturmom Graz, ku ktorému prispel aj Ján Ďurica, znamená v L-skupine Európskej ligy , že Lokomotiv postúpil do jarného šestnásťfinále tejto prestížnej súťaže.

Železničiari si udržali kvalitnú bilanciu v skupinovej fáze, keď dvakrát zdolali práve Sturm Graz a dva razy aj AEK Atény. Prehrali iba raz doma s Anderlechtom Brusel, ktorému sa budú môcť „pomstiť“ 14. decembra na jeho pôde, keď Lokomotiv čaká posledný zápas v tomto kalendárnom roku. „Kontrolovali sme hru a súperovi sme nedovolili vytvoriť nebezpečné príležitosti. Rakúšania strelili gól, ktorý bol výsledkom jednej z našich chýb. Boli sme trochu unavení po zápase so Zenitom. Ale čo je najdôležitejšie, je to, že sme v šestnásťfinále Európskej ligy. Chcel by som poďakovať fanúšikom za účasť a podporu tímu v poslednom dueli na domácej pôde v tomto roku. Všetci chlapci sú im vďační,“ konštatoval pre web www.fclm.ru strelec gólu na 3:1 Denis Glušakov. Okrem neho skóroval v 62. minúte Brazílčan Maicon a v 72. minúte z penalty Dmitrij Syčev.
Obranca Ján Ďurica odohral celý zápas. Za fotografie ďakujeme Elene Rybakovej.

2. december 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!