Proti Zenitu sa nám v tejto sezóne darí

Posledný ligový duel v tomto kalendárnom roku čaká v nedeľu na futbalistov Lokomotivu Moskva. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu nastúpi v 2. kole nastavbovej časti o majstrovský titul o 13.30 h na štadióne aktuálneho lídra Zenitu Petrohrad. Moskovčania nevyhrali posledné tri súboje, takže pred odchodom na zimné dovolenky sa chcú naladiť víťazstvom.

Pred posledným tohtoročným zápasom strácajú futbalisti Lokomotivu na vedúci Zenit Petrohrad deväť bodov. Mužstvo nášho reprezentačného obrancu však plánuje manko znížiť. ,,V tejto sezóne sa nám so Zenitom darí. Raz sme zvíťazili a raz remizovali. Takže verím, že v úspešnej bilancii budeme pokračovať. Nevyhrali sme totiž tri posledné ligové stretnutia, takže je na čase, aby sme naplno bodovali,” hotuje sa skúsený obranca Ján Ďurica.
Zverenci trénera Josého Couceira to však nebudú mať jednoduché. Petrohrad totiž disponuje kvalitným kádrom a najmä výbornou ofenzívou. ,,Tiež potrebujú vyhrať, pretože posledné dva súboje iba remizovali. Čaká nás náročný duel, ale verím, že ho úspešné zvládneme a pocestujeme na zimné dovolenky vo víťaznej nálade. Toto je totiž posledné tohtoročné kolo, už nás čakajú iba dva súboje v Európskej lige,” pokračuje zadák Lokomotivu, ktorý v Moskve pobudne do 15. decembra. ,,Vtedy hráme v Bruseli proti Anderlechtu posledný duel a potom už idem domov. Ale dovolenka bude krátka, pretože už 8. januára sa nám začína jarné sústredenie,” dodáva slovenský reprezentant.

26. november 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!