Nigérijčan Emenike pokazil Ďuricovi jubileum

Futbalisti Lokomotivu Moskva vstúpili do bojov o majstrovský titul prehrou. V 1. kole nadstavbovej časti totiž nestačil tím Jána Ďuricu v moskovskom derby na Spartak na jeho pôde 0:2, keď oba góly inkasoval už v prvom polčase. Náš obranca nastúpil na jubilejný päťdesiaty duel v drese železničiarov a odohral celý súboj.

Lokomotiv pritom nastupoval do zápasu povzbudený tým, že líder súťaže Zenit Petrohrad remizoval doma s Machačkalou 0:0 a v prípade plného bodového zisku by zverenci Josého Couceira na nich strácali už iba päť bodov.
Lenže mužstvu nášho reprezentačného obrancu Jána Ďuricu nevyšiel prvý polčas a dva góly nigérijskeho útočníka Emenikeho ich zložili na kolená natoľko, že sa už v druhom polčase neprebrali a zápas prehrali. Kanonier Spartaka sa stáva doslova čiernou morou Lokomotivu, pretože pred mesiacom prehrali so Spartakom dokonca 0:3 a všetky zásahy súpera strelil tiež Emenike!. „Mali sme v zápase aj dobré momenty, ale nepodarilo sa nám využiť šance. O výhru sa pokúsime v ďalšom kole, Na ihrisku musíme opäť bojovať, hrať a zvíťaziť,“ povedal pre web Lokomotivu fclm.ru obranca Andrej Ivanov.
Náš obranca odohral proti Spartaku celých 90 minút a bol to jeho jubilejný päťdesiaty štart za moskovský klub. Najbližšie čaká železničiarov v nedeľu súboj práve proti lídrovi ruskej ligy Zenitu Petrohrad na svojom štadióne.

21. november 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: