Z Lokomotivu sa po remíze s CSKA stal lazaret

Klub Jána Ďuricu včera síce získal z prestížneho mestského derby s CSKA bod, ale mohol aj tri. Železničiari doplatili aj na množstvo zranení, keď až traja ich futbalisti skončili na nosidlách.

Ako prvý sa z ihriska porúčal v 21. minúte Brazílčan Maicon, ktorý sa bude liečiť zo zranenia členka asi 10 dní. V tom momente viedol Lokomotiv už 1:0 po góle Vladislava Ignaťjeva. Lenže ani ten nedohral stretnutie, keď utrpel otras mozgu a pomliaždenie ucha. Aby toho nebolo málo, lazaret dopĺňa obranca Taras Burlak. Pre zranenie väzov členku bude mimo tri týždne. Práve za Burlaka nastúpil v 45. minúte zápasu náš obranca Ján Ďurica. Lokomotiv si však vedenie v zápase neudržal a v 64. minúte vyrovnal Doumbia.

Couceiro: Mali sme vyhrať
Tréner Lokomotivu José Couceiro bol sklamaný iba z bodu. „Na zápas sme sa starostlivo pripravovali. Mali sme ho vyhrať. Mali sme viac príležitostí na skórovanie. Keď súper vyrovnal, potrebovali sme udržať skóre. V tej dobe sme však už mali menej hráčov kvôli zraneniam. Je mi to ľúto kvôli hráčom, ktorí dnes bojovali a zaslúžili si vyhrať.“

Za exkluzívnu fotogalériu zo zápasu ďakujeme Elene Rybakovej.

7. november 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: