Do Atén na Európsku ligu odletel aj Ján Ďurica

Lokomotiv Moskva odohrá zajtra o 21:05 proti domácemu tímu AEK Atény štvrtý duel v L-skupine Európskej ligy. Klub Jána Ďuricu je zatiaľ v tabuľke druhý so šiestimi bodmi a stále patrí medzi favoritov na postup zo skupiny spolu s vedúcim Anderlechtom.

V prvom vzájomnom zápase v tomto ročníku Európskej ligy zdolali železničiari AEK doma 3:1. Podobný výsledok by sa im hodil aj teraz. Do Grécka odcestovalo z Moskvy 19 hráčov, medzi nimi aj slovenský obranca Ján Ďurica. Ten hral naposledy za Lokomotiv v prestížnej klubovej súťaži 15. septembra vonku proti Sturmu Graz. Domáce duely proti Anderlechtu ani Aténam neabsolvoval.
„Škoda poslednej prehry v Ruskej lige so Spartakom Moskva. Ale teraz máme pred sebou úlohu zdolať Grékov, aby sme si poistili postup zo skupiny do ďalších bojov. Chceme sa zároveň opäť dostať na pozitívnu vlnu. Bude to však ťažký zápas. AEK je na poslednom mieste tabuľky, ale nie sú beznájdeným outsiderom. Navyše v Grécku je vždy ťažké hrať, lebo tam sú emocionálni fanúšikovia,“ vyjadril sa pre klubový web Lokomotivu útočník z Nigérie Victor Obinna.

2. november 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!