Lokomotiv čaká dôležitý duel proti gréckemu klubu

Dôležitý duel Európskej ligy čaká dnes na futbalistov Lokomotivu Moskva. Mužstvo nášho obranca Jána Ďuricu doma privíta o 18.00 h grécky klub AEK Atény. Ak chce ruský klub pomýšľať na postup zo skupiny L do ďalšej fázy, potrebuje doma naplno bodovať.

Moskovčania sa v posledných týždňoch nachádzajú vo skvelej forme. V domácej súťaži v jesennej časti stále neprehrali a na vedúci Zenit Petrohrad zaostávajú už iba o päť bodov. Čo sa týka Európskej ligy, tak zverenci portugalského kouča Josého Couceira naposledy prehrali s Anderlechtom doma 0:2. Preto potrebujú dnes proti Grékom naplno bodovať, aby si udržali postupovú priečku do ďalšej fázy, do ktorej sa prebojujú prvé dva najlepšie kluby zo skupiny.
„Čaká nás ďalší dôležitý zápas na pohárovej scéne. Už pred štartom v skupine sme avizovali, že chceme postúpiť do ďalšej fázy. Ak to však chceme splniť, potrebujeme vyhrať proti AEK. Nebude to ľahký súboj, ale veríme si,“ vyjadril sa pred stretnutím s gréckym klubom náš reprezentant Ján Ďurica.
Skúsený obranca naposledy nastúpil v drese Lokomotivu pred mesiacom, následne laboroval so zranením päty. V posledných dňoch je už v poriadku a čaká, že mu kouč Couceiro dá opäť šancu. Ten sa zrejme drží hesla, že víťaznú zostavu netreba meniť. A keďže sa Lokomotivu darí, tak náš obranca musí trpezlivo čakať.
Fotografie z predzápasovej tlačovej konferencie Lokomotivu poskytla ruská fotografka  Elena Rybakova.


20. október 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!