Moskovský tím poľahky zdolal Tomsk 3:0

Lokomotiv Moskva pokračuje v skvelých ligových výkonoch. Tentoraz si hladko poradil doma s Tomskom, posledným tímom tabuľky ruskej Premier League.
Lokomotiv prehral naposledy v domácej lige na pôde Dinama Moskva 1:4. Odvtedy ťahá šnúru 11 neprehratých duelov  v Premier League. V nedeľu zdolalli Tom Tomsk 3:0, keď skórovali Ibričič (20. minúta z penalty), Glušakov (56.) a Syčev (63.)
„V prvej polovici stretnutia sme hrali málo aktívne a to nám aj počas prestávky povedal tréner José Couceiro. Musíte rešpektovať všetky tímy. Je jedno, či nastúpite s lídrom Zenitom Petrohrad alebo s mužstvom, ktoré je na poslednej priečke tabuľky. V druhej polovici zápasu sme nakoniec pridali dva góly a vyhrali 3:0, lebo sme zmenili prístup k hre,“ konštatoval portugalský obranca Manuel da Costa. Lokomotiv je stále na štvrtom mieste tabuľky a na lídra z Petrohradu stráca už len 5 bodov.
Slovenský obranca Ján Ďurica sedel síce na lavičke tímu, ale do duelu nezasiahol.

Autorkou fotografií zo zápasu Lokomotivu Moskva s Tomskom je Elena Rybakova.

17. október 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!