Proti Macedónsku bez obrancu Jána Ďuricu

Zverenci trénera Vladimíra Weissa odohrajú utorok o 19.45 h v Skopje svoj posledný kvalifikačný duel proti domácemu Macedónsku. V tomto stretnutí už pôjde nášmu výberu iba o česť, pretože šancu postúpiť na budúcoročný európsky šampionát sme v piatok po prehre s Ruskom 0:1, definitívne stratili. V zostave bude určite chýbať obranca Ján Ďurica.

Okrem obrancu anglického Liverpoolu Martina Škrtela si tak v Macedónsku nezahrá ani zadák Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. Zatiaľ čo Škrtelovi dal tréner Vladimír Weiss voľno, pretože sa mu narodil syn, Ďuricu do Skopje nezobral preto, lebo chce dať šancu stopérskej dvojici Ľubomír Michalík – Kornel Saláta.

„Chcem si vyskúšať v tomto stretnutí túto dvojicu. Janovi som dal preto voľno,“ objasnil dôvod neúčasti Ďuricu kormidelník nášho reprezentačného výberu.

Opora ruského klubu tak namiesto Skopje môže nabrať kurz Moskva a pripojiť sa ku svojmu klubu, ktorého cez víkend čaká ďalšie kolo domácej súťaže. Lokomotiv doma v nedeľu privíta posledný Tomsk a náš zadák by nemal chýbať v zostave portugalského kouča Josého Couceira. „Nič iné ako tri body z tohto súboja neberieme,“ vyjadril sa Ján Ďurica.

10. október 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!