Jano bude proti Rusku hrať, päta je v poriadku

Konečne sa vracia na trávnik. Futbalový obranca Ján Ďurica je už v poriadku. Problémy so zapálenou pätou na nohe sú už minulosťou. Utorňajšie vyšetrenie v Bratislave ukázalo, že obranca Lokomotivu Moskva bude v piatok k dispozícii trénerovi Vladimírovi Weissovi  na kľúčový duel kvalifikácie o postup na ME 2012 proti Rusku, ktorý sa hrá o 20.15 h v Žiline.

„Už som v poriadku. Noha ma nebolí a môžem hrať. Bál som sa, že budem mať na nohe výrastok, ale vyšetrenie magnetickou rezonanciou v Bratislave ukázalo, že päta je už vyliečená,“ informoval o svojom zdravotnom stave Ján Ďurica, ktorý naposledy odohral súťažný zápas 15. septembra na ihrisku rakúskeho Sturmu Graz v prvom zápase hlavnej fázy Európskej ligy.
Odvtedy sedel iba na tribúne alebo lavičke svojho ruského klubu. „Už vo víkendovom stretnutí na pôde Machačkaly som bol pripravený nastúpiť, ale odsedel som duel iba na striedačke,“ pokračoval skúsený obranca, ktorý dokonale pozná nášho najbližšieho kvalifikačného súpera.
„Obom tímom ide o veľa. Tri body potrebujeme my aj Rusi, takže to bude naozaj ťažký zápas. Proti zbornej však vieme hrať, majú z nás rešpekt a obavy. Musíme hrať dôrazne, táto hra im nevonia, hlavne ich hviezdam. To by malo na nich platiť,“ zamýšľa sa pred piatkovým zápasom rodák z Dunajskej Stredy.

5. október 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!