Lokomotiv zvíťazil na pôde Anži Machačkala 1:0

Prehru v Európskej lige s Anderlechtom hodili železničiari za hlavu a v domácej súťaži opäť triumfovali. Tentoraz zdolali rozdielom jediného gólu priameho konkurenta v boji o pohárové priečky Anži Machačkalu 1:0. V tabuľke je mužstvo Jána Ďuricu už na štvrtom mieste.

V zápase ruskej Premier League sa nepredstavil slovenský obranca, ktorého tréner José Couceiro nechal pre doliečovanie si päty stále na lavičke náhradníkov. Moskovčanom stačil na triumf jeden gól z kopačky Ekvádorčana Caiceda z piatej minúty zápasu, pričom hostia nakoniec tlak súpera ustáli. „Anži je dobrý tím a my sme mali aj trochu šťastia. Nepáčil sa mi výkon rozhodcov. Vyhrali sme, ale keby sa zápas skončil remízou, nepovažoval by som to za nespravodlivé,” komentoval výkon Lokomotivu portugalský kouč José Couceiro. V dueli sa zranil práve útočník Caicedo, ktorý utrpel zranenie podkolennej šľachy. Mužstvu by mal podľa prvých odhadov chýbať asi dva týždne.

Ján Ďurica, ktorý v stretnutí nenastúpil, už prišiel na sústredenie do Senca pred reprezentačným kvalifikačným zápasom Slovenska s Ruskom o postup na ME 2012, ktoré sa odohrá v piatok v Žiline.

3. október 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!