Lokomotiv prerušil sériu bez prehier a v Európskej lige nestačil na Anderlecht | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Lokomotiv prerušil sériu bez prehier a v Európskej lige nestačil na Anderlecht

Druhý zápas Lokomotivu Moskva v L-skupine Európskej ligy železničiarom nevyšiel. S belgickým tímom Anderlecht prehrali doma 0:2. Do hry bol pripravený zasiahnuť aj Ján Ďurica, no počas zápasu ostal na lavičke.

Belgické družstvo zvíťazilo po góloch Suaréza a Mbokaniho. To ukončilo sériu štrnástich stretnutí bez prehry, ktoré ťahal Lokomotiv od konca júna. „Tak už nás zdolali. Ale nemyslím si, že sme hrali zle, veď sme kontrolovali zápas. Doplatili sme na individuálne chyby, ktoré viedli k strateným loptám. Tak či onak, boj v Európskej lige pokračuje,“ komentoval portugalský tréner José Couceiro pre klubový web www.fclm.ru.
Slovenský obranca Ján Ďurica sa pre duelom vyjadril, že nie je isté či do zápasu zasiahne. „Rád by som už hral, ale noha ma stále pobolieva. Uvidíme tesne pred stretnutím, ako sa budem cítiť, čo povie lekár a samozrejme či ma tréner nominuje.“ Nakoniec nehral a bol na lavičke náhradníkov.
Najbližší zápas Lokomotivu v Európskej lige bude 20. októbra na domácom ihrisku proti AEK Aténam. Domáce ligové stretnutie má Lokomotiv na programe túto nedeľu na pôde Machačkaly, za ktorú hrá i najdrahší futbalista planéty – kamerunský útočník Samuel Eto’o.

Autorkou fotografií zo zápasu Lokomotivu Moskva s Anderlechtom je Elena Rybakova. Ďakujeme!

30. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!