Proti Anderlechtu to nebude prechádzka

Futbalisti Lokomotivu Moskva už dnes nastúpia na svojom štadióne o 18.00 h na druhý duel základnej fázy Európskej ligy. V L-skupine hostia belgický tím Anderlecht Brusel. To, či v zostave portugalského kouča Josého Couceira nastúpi aj náš reprezentačný obranca Ján Ďurica, je stále otázne, pretože má už druhý týždeň problémy s pätou.
Moskovský klub rovnako ako Anderlecht vyhral v úvodnom kole Európskej ligy. Lokomotiv získal tri body po triumfe na ihrisku Sturmu Graz 2:1, Belgičania doma deklasovali grécky AEK 4:1.
„Anderlecht je pre nás určite najsilnejší protivník v našej skupine. Nebudeme to mať s nimi jednoduché, nebude to prechádzka. Musíme podať maximálny výkon, ak chceme uspieť,“ vyjadril sa pred stretnutím náš obranca v službách železničiarov Ján Ďurica.
Moskovčania sú rozhodne favoritom tohto súboja, pretože v jesennej časti ešte v lige a ani v pohároch neprehrali. „Určite vládne v kabíne pohoda, mužstvu sa darí, takže ciele, ktoré sme si stanovili, zatiaľ plníme,“ pokračoval náš reprezentant, ktorý v zostave Lokomotivu pre zranenie päty chýba už dva týždne.
„Rád by som už hral, ale noha stále pobolieva. Uvidíme tesne pred stretnutím, ako sa budem cítiť, čo povie lekár a samozrejme či ma tréner nominuje,“ dodal Jano.

Autorkou fotografií z predzápasového tréningu Lokomotivu Moskva je Elena Rybakova. Ďakujeme!

29. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!