Jano má stále problémy s pätou

Štart slovenského futbalistu v zajtrajšom zápase Európskej ligy proti belgickému klubu Anderlechtu Brusel je stále otázny. Obranca Lokomotivu Moskva už vynechal tri súťažné stretnutia, pretože má stále problémy s pätou na nohe. O tom či vybehne na trávnik rozhodne až klubový lekár pár hodín pred výkopom, ktorý je o 18.00 h.

Náš futbalový reprezentant naposledy hral súťažný duel pred dvomi týždňami na ihrisku Sturmu Graz v prvom súboji hlavnej fázy Európskej ligy. Odvtedy sa v nominácii portugalského kouča Josého Couceira už neobjavil.

,,Stále mám problémy s pätou. Vyšetrenia ukázali, že tam mám zápal, preto ma to dosť bolelo,“ prezrádza Ján Ďurica. Hoci už skúšal aj trénovať, stále jeho stav nie je ideálny. ,,Raz je noha v poriadku, potom ma zase začne bolieť. Už by som chcel veľmi hrať, ale nemá zmysel riskovať. Aj by sa to dalo opichať, aby som mohol nastúpiť, ale chcem sa stopercentne doliečiť,“ pokračuje obranca Lokomotivu, ktorý ešte nevie či zajtra vybehne na trávnik v súboji proti Anderlechtu.

,,Uvidím ako sa budem ráno cítiť. A aj to, čo povie lekár. Takže vidím to 50 na 50,“ hovorí Ďurica, ktorý verí, že jeho tím proti belgickému klubu zaboduje. ,,Je to silné mužstvo, prvý zápas v skupine vyhrali 4:1 s gréckym AEK, takže to nebudeme mať ľahké,“ dodáva Jano.

28. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!