Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Lokomotiv remizoval doma s Kazaňou, Ďurica iba v hľadisku

Moskovský klub neprehral za sebou už 14 zápasov. V 25. kole ruskej Premier League hostil Rubin Kazaň. V zápase síce Lokomotiv viedol, ale nakoniec sa súperi rozišli zmierlivo 1:1.

Skóre stretnutia otvoril španielsky stredopoliar Alberto Zapater v 52. minúte. O 25 minút neskôr vyrovnával útočník Kazane Vladimir Ďuďin. Lokomotiv naposledy prehral 26. júna 2011, keď vonku nestačil na Dinamo Moskva (1:4). „Spočiatku prevládajú negatívne emócie, lebo Rubin je jeden z našich priamych konkurentov v súťaži. Je nám veľmi ľúto, že sme urobili pár chýb, z ktorej jedna viedla k inkasovanému gólu. Takže som naštvaný,“ uviedol pre klubový web www.fclm.ru strelec gólu Alberto Zapater.
„S našou hrou som celkovo spokojný. Musíme sa však naučiť kontrolovať zápas, keď vedieme o gól. Dúfam, že v budúcnosti budeme lepšie reagovať práve na tieto momenty,“ dodal kouč Lokomotivu José Couceira.
V dueli opäť nenastúpil pre zranenie päty slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý sedel v hľadisku. Ich fotky sú vo fotogalérii, ktorú nám poskytla fotografka Elena Rybakova.
Železničiarov už vo štvrtok 29. septembra čaká ďalší zápas. V domácom prostredí nastúpia v Európskej lige o 18:00 proti Anderlechtu.

26. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: