Ďurica nehral, má problémy s pätou

Futbalisti Lokomotivu Moskva stále nenašli v jesennej časti premožiteľa. Tentoraz suverénne zvíťazili v 24. kole ruskej ligy na pôde Tereku Groznyj 4:0. V zostave železničiarov však chýbal náš obranca Ján Ďurica, ktorý má zdravotné problémy s nohou.

Slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica sa už vo štvrtkovom pohárovom súboji Európskej ligy proti Sturmu Graz (2:1) sťažoval na bolesť v nohe. Zápas však dohral, ale jeho zdravotný stav sa nezlepšil a preto ho kluboví lekári nechali vo víkendovom dueli radšej oddychovať.

„Bolí ma päta, nemôžem poriadne chodiť. Dostal som pár dni voľno, aby sa môj stav zlepšil. Verím, že v najbližšom ligovom zápase už budem trénerovi k dispozícii,“ povedal Ján Ďurica.

Jeho spoluhráči aj bez jeho účasti rozstrieľali Groznyj 4:0 a ako jediné mužstvo ešte v jesennej časti neprehralo. V tabuľke patrí Lokomotivu už výborná štvrtá priečka.

Lokomotiv najbližšie čaká už v stredu domáci pohárový duel proti Vladivostoku a cez víkend privítajú v 25. kole na domácom štadióne Rubin Kazaň. V tomto súboji by už mal hrať aj Ján Ďurica.

19. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!