Spoluhráč Ďuricu Maicon o zápase so Zenitom: Chceme zvíťaziť

Brazílsky futbalista Maicon Marques Bitencourt, ktorý sa pripojil k Lokomotivu v marci minulého roka, porozprával o tom, ako to vyzerá s ruským tímom pred zápasom s lídrom tabuľky Zenitom Petrohrad. Lokomotiv Moskva odohrá najbližší duel v ruskej Premier League v sobotu 10. septembra o 14:30 doma proti lídrovi tabuľky.

Viac o tomto dueli a šanciach domáceho mužstva povedal pre klubový web www.fclm.ru mladý brazílsky útočník Maicon. Čo je príznačné pre posledné kolá Premier League je fakt, že Lokomotiv už neinkasoval v domácej najvyššej súťaži dlhých šesť zápasov. „S príchodom nového trénera sme dostali druhý dych. Máme upravený tréningový proces, hrá sa iným spôsobom. A čo je najdôležitejšie, hráči si viac veria. Potom môžete vyhrať v každej situácii. Aj to, že sme neinkasovali tak dlho v lige, je prínosom Couceira. Tréner hovorí, že obrana sa musí začať už prácou útočníkov. Musíme uľahčiť prácu našej obrane,“ hovorí 21-ročný útočník Maicon.

Ako to dopadne so Zenitom?

V jarnej časti súťaže, presnejšie v 8. kole, Lokomotiv Moskva remizoval na pôde Petrohradu 1:1 (polčas 0:0). Čo sa dá očakávať teraz? „Zenit je veľmi silný tím. Ale my na tom nie sme horšie. Bude to vzrušujúci zápas. Vyhrá to mužstvo, ktoré bude robiť menej chýb. Kouč Couceiro nás nabáda, že našou úlohou je vždy zvíťaziť. Remíza so Zenitom by nebola tragédia, ale urobíme všetko preto, aby sme zvíťazili,“ dodal brazílsky spoluhráč Jána Ďuricu.

9. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!