Pamiatku zosnulých hokejistov si uctili aj hráči Lokomotivu Moskva

Strašná správa, ktorá obletela včera celý svet, nenechala chladnými ani futbalistov ruského klubu Lokomotiv Moskva. K nešťastnej udalosti a úmrtiu známych športovcov sa vyjadril i slovenský obranca Ján Ďurica.

Medzi tými, ktorí pri nehode lietadla s hokejistami Jaroslavle zahynuli, bol i kapitán slovenskej reprezentácie Pavol Demitra. „Keď som počul o tom, čo sa včera stalo, bol som v šoku. Je ťažké sa k tomu vyjadrovať – je mi veľmi ľúto ľudí, ktorí zomreli. Slovensko je šokované smrťou hokejistov, medzi ktorými bola aj náš krajan Pavol Demitra. Bol kapitánom nášho tímu. Budeme si ho navždy pamätať, bude nám veľmi chýbať,“ uviedol Ján Ďurica pre klubový web www.fclm.ru.

K hroznej udalosti sa vyjadril aj ruský útočník Lokomotivu Dmitrij Syčev. „Túto stratu nemôže nič nahradiť. V tejto chvíli môžeme iba podporiť príbuzných a priateľov ľudí, ktorí zahynuli pri havárii. Je to veľmi smutné, veď sme jedna veľká rodina, aj oni boli Lokomotiv,” uviedol smutný Syčev.

Pamiatku zosnulých si uctili viacerí hráči Lokomotivu i ostatných moskovských futbalových klubov. Aj portugalský tréner José Couceiro položil kvety a zapálil sviečky na provizórnom pamätníku. „FC Lokomotiv vyjadruje hlbokú sústrasť príbuzným tých, ktorí zahynuli pri nehode. Smútime s vami,” uvádza sa vo vyhlásení klubu.

8. september 2011 | komentárov: 1 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Komentáre

  1. Artem píše:

    как это печально, когда целые команды уходят от нас…пусть больше такое никогда не повторится! я всем сердцем этого желаю!

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!