Ak chceme postúpiť, musíme s Arménskom vyhrať

Slovenská futbalová reprezentácia už zajtra v Žiline o 20.15 h nastúpi na ďalší kvalifikačný duel o postup na majstrovstvá Európy 2012. Súperom zverencov trénera Vladimíra Weissa bude výber Arménska, s ktorým sme na jeho pôde šokujúco prehrali 1:3. Ak chceme myslieť na priamy postup zo skupiny, musíme jednoznačne vyhrať!

Náš výber čaká po piatkovom stretnutí v Írsku (0:0) ďalší kľúčový duel. Do konca kvalifikačných bojov ostáva odohrať už iba tri súboje a o prvú priečku sa okrem nás bijú práve Íri a Rusi. Ak chceme byť v októbrovom dvojzápase ešte v hre o priamy postup, potrebujeme zajtra v Žiline získať tri body.

V zostave trénera Vladimíra Weissa by opäť nemal chýbať ani obranca Ján Ďurica. ,,Pre nás by bolo ideálne, keby sme doma s Arménskom vyhrali a Rusi by remizovali s Írskom. Všetko sa však ukáže na trávniku. Pre nás je však prvoradé, aby sme sa sústredili na náš výkon a opäť odviedli sto percent,” vyjadril sa Ján Ďurica.

Slováci s týmto súperom v prvom vzájomnom zápase stratili pred rokom všetky body, keď na jeho pôde prekvapujúco prehrali 1:3. Doma si však nič také nepripúšťajú. ,,Máme to vo svojich rukách. Verím, že vyhráme a o postup sa pobijeme s Rusmi,” dodal Ďurica.

5. september 2011 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!