Moskovčania stále bez prehry a inkasovaného gólu

Skvelú fazónu si v jesennej časti udržujú hráči Lokomotivu Moskva aj s našim obrancom Jánom Ďuricom. Zverenci trénera Josého Couceira zvíťazili v 22. kole na pôde Kubanu Krasnodar 1:0. V doterajším šiestich dueloch odvetnej časti tak zaznamenali už štvrté víťazstvo a pripísali si dve remízy. Navyše stále neinkasovali gól, čo je skvelá vizitka!

Futbalisti Lokomotivu nastúpili na nedeľňajší duel iba tri dni po postupe do skupinovej fázy Európskej ligy cez trnavský Spartak. Hoci mali za sebou náročný program a hlavne cestovanie, duel proti Krasnodaru zvládli a pripísali si do tabuľky ďalšie cenné tri body, ktoré ich vyniesli už na šiestu priečku.

„Bolo to pre nás dôležité víťazstvo. Súper bol pred nami o jeden bod v tabuľke, takto sme ich predbehli, čo nás teší. Opäť sme predviedli spoľahlivý výkon v defenzíve a neinkasovali. Duel to bol náročný, ale najdôležitejšie je to, že máme tri body,“ vyjadril sa slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý nastúpil v základnej zostave a odohral celý zápas.

Ruskú súťaž čaká teraz prestávka, pretože na programe sú v najbližších dňoch kvalifikačné boje o postup na ME 2012. Lokomotiv opustil už aj náš Ján Ďurica, ktorý sa dnes večer pripojí k slovenskej výprave v Senci. V piatok ho čaká stretnutie v Dubline proti Írsku, v utorok v Žiline zase Arménsko.

29. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!