Futbalisti Lokomotivu sú už na Slovensku, prišli si po postup

Hráči Lokomotivu Moskva sú krok od postupu do hlavnej fázy Európskej ligy. Po minulotýždňovom domácom triumfe 2:0 ich vo štvrtok o 19.00 h čaká na štadióne Antona Malatinského odveta proti Spartaku Trnava. Nič iné, ako postup si nepripúšťajú!

Výprava ruského klubu pricestovala na Slovensko v stredu na obed z letiska Vnukovo. Na palube lietadla nechýbal ani slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý v nedeľňajšom ligovom súboji proti Krasnodaru (1:0) sedel iba na lavičke náhradníkov.

„Tréner Couceiro ma šetril pred odvetou,“ povedal Ďurica. Jeho tím zatiaľ v jesennej časti v piatich ligových a dvoch pohárových súbojoch nielenže neprehral, ale ani neinkasoval gól. „Zatiaľ sa nám darí, v obrane hráme výborne, pevne verím, že to tak bude aj po súboji s Trnavou.“

Moskovčania si priniesli do odvety dvojgólový náskok a nič iné, ako postup si nepripúšťajú. „Musíme si dať na Spartak pozor, v domácom prostredí budú mať podporu divákov a určite podajú lepší výkon. Nesmieme ich podceniť a hrať svoju hru. Verím, že postup nám už neunikne,“ pokračoval skúsený obranca.

Fanúšikovia Spartaka chystajú nášmu zadákovi na tribúnach peklo. Už sa nechali počuť, že pri každom dotyku s loptou budú na neho pískať a bučať. „Niečo som už počul, takže aspoň budem pripravený. Sám som na to zvedavý ako sa zachovajú, pretože som slovenským reprezentantom. Verím, že budú korektní,“ dodal Ďurica.

24. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!