Tréner šetril slovenského obrancu, Lokomotiv zase nedostal gól

Ruský tím Lokomotiv Moskva neinkasoval v najvyššej súťaži už dlhých päť kôl. V nedeľu si železničiari poradili doma s FC Krasnodar 1:0. V zápase nenastúpil slovenský obranca Ján Ďurica, ktorého si tréner šetril do ďalších duelov.

Lokomotiv aj po triumfe ostal na ôsmom mieste tabuľky ruskej Premier League a od svojho prenasledovateľa FC Krasnodar sa odpútal na 7 bodov. Jediný gól spomínaného zápasu strelil záložník Denis Glušakov. „Hlavné je, že sme konečne dosiahli víťazstvo a pripísali si tri body. Tiež by som chcel poďakovať fanúšikom za ich podporu, pretože dnes nám to veľmi pomohlo,” uviedol pre klubový web Lokomotivu fclm.ru kouč José Couceiro.

Na štadión v Čerkizove zavítalo cez 10-tisíc divákov. „Pre mňa bolo tiež dôležité, že si oddýchli kľúčoví hráči,” dodal tréner, ktorý narážal aj na fakt, že slovenský reprezentant Ján Ďurica si nezahral. Na druhý duel play-off Európskej ligy, ktorý Lokomotiv odohrá vo štvrtok o 19:00 h v Trnave, by už mal nastúpiť.

Prišla pozvánka do reprezentácie

Dobrou správou je, že sa blíži jubilejný, 50. Ďuricov štart za slovenské farby, zatiaľ ich má na konte 49. Lokomotiv totiž oznámil, že do klubu už prišli pozvánky do národných reprezentácií.  Celkovo si pôjde plniť reprezentačné povinnosti až 13 futbalistov tohto tímu. Druhého septembra je na programe v kvalifikácii o postup na ME 2012 zápas Slovenska v Írsku, 6. septembra domáce stretnutie s Arménskom.

22. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!