Proti Volge Novgorod už aj s našim obrancom

Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia zajtra o 15.00 h v 20. kole ruskej ligy na štadióne 13. tímu Volgy Novgorod. V zostave portugalského trénera Josého Couceira by nemal chýbať ani náš obranca Ján Ďurica, ktorý mal problémy s kolenom a nehral v stredajšom medzištátnom súboji proti Rakúsku (2:1).

Skúsený slovenský obranca sa zranil v minulom ligovom kole proti Krídlam Sovietov, no zápas napokon dohral. Dokonca aj odcestoval na reprezentačný zraz do rakúskeho Klagenfurtu, ale v zostave trénera Vladimíra Weissa sa však neobjavil. Ďuricu totiž Weiss poslal domov a na jeho miesto povolal Mira Karhana.
,,Pichlo ma v ľavom kolene v zápase so Sovietmi. Keďže išlo s Rakúskom o prípravný duel, nechcel som riskovať, aby sa zranenie zhoršilo,” povedal Ďurica minulý týždeň.
Napokon sa ukázalo, že sa nejedná o vážnejšie zranenie, pretože rodák z Dunajskej Stredy by mal zajtra nastúpiť proti Volge. ,,Odletel som s tímom na zápas, už sa nachádzame v Novgorode, takže mal by som nastúpiť, ak mi dá samozrejme tréner dôveru,” prezradil Jano.
Lokomotiv si prišiel na ihrisko Volgy po tri body. Moskovčania zatiaľ v jesennej časti nedostali ani gól a v troch súbojoch dvakrát vyhrali a raz remizovali. ,,Určite chceme na pôde Volgy bodovať,” dodal náš obranca.

13. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!