Ďurica si proti Rakúsku nezahrá – je zranený! | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Ďurica si proti Rakúsku nezahrá – je zranený!

V stredajšom prípravnom medzištátnom stretnutí proti Rakúsku, ktoré odohrajú zverenci trénera Vladimíra Weissa o 20.30 h v Klagenfurte, nenastúpi Ján Ďurica. Obranca Lokomotivu Moskva má problémy s ľavým kolenom a kouč národného mužstva namiesto neho povolal trnavského zadáka Miroslava Karhana.

Skúsený slovenský obranca sa síce v pondelok podvečer pripojil k mužstvu, ale večerný tréning neabsolvoval so spoluhráčmi, ale iba pod dohľadom kondičného trénera Martina Rusňáka.

„V nedeľňajšom ligovom zápase proti Krídlam Sovietov ma pichlo v ľavom kolene a stále to nie je v poriadku. Keďže ide o prípravný zápas, nemá zmysel riskovať zranenie. Dôležité je, aby som bol v poriadku na septembrový kvalifikačný dvojzápas proti Írsku a Arménsku,“ vyjadril sa Ďurica.

Rodák z Dunajskej Stredy sa od reprezentácie odpojil v utorok ráno a už zajtra sa vracia späť do svojho moskovského klubu. To či nastúpi v nedeľňajšom 20. kole ruskej ligy na pôde Volgy Novgorod je otázne. „To sa ešte uvidí, teraz to neviem povedať,“ dodal Jano.

9. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!