Remíza s Krídlami Sovietov sa rovná prehre

Hoci futbalisti Lokomotivu Moskva ani v treťom zápase jesennej časti nenašli premožiteľa a opäť neinkasovali ani gól, v súboji s Krídlami Sovietov (0:0) odchádzali z ihriska sklamaní. Bezgólová remíza s posledným tímom ruskej ligy sa mužstvu nášho obrancu Jána Ďuricu málila.

Moskovčania nastúpili do tohto stretnutia ako jasní favoriti a nič iné ako tri body si nepripúšťali. Veď v predošlých dvoch kolách zdolali doma hladko Perm 4:0 a rozdielom triedy triumfovali aj v Rostove 3:0.

„Celý duel bol v našej réžii. Mali sme obrovské šance, pokojne sme mohli vyhrať 3:0, ale zlyhali sme v koncovke. Súper bránil všetkými hráčmi vo svojej šestnástke a napokon mu táto taktika vyšla ,“ vracia sa k remízovému zápasu slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý odohral opäť celých 90. minút.

„Strata dvoch bodov nás veľmi mrzí. Navyše v deň zápasu bol Sviatok všetkých železničiarov a keďže náš klub je železničiarsky, veľmi sme chceli vyhrať. Nič sa nedá robiť, musíme na tento duel zabudnúť a ísť ďalej,“ dodal Ďurica. Najbližší zápas odohrá Lokomotív v nedeľu na ihrisku Volgy Novgorod.

8. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!