Ďurica sa už teší na duel s Rakúskom

Poriadne nabitý program má obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. V nedeľu večer odohral celý ligový duel proti Krídlam Sovietov (0:0) a dnes popoludní sa už bude hlásiť trénerovi slovenskej reprezentácie Vladimírovi Weissovi na zraze v Klagenfurte, kde naši v stredu o 20.30 h odohrajú prípravný duel proti domácemu Rakúsku.

Rodák z Dunajskej Stredy dnešný deň takmer celý precestoval, pretože z Moskvy odlietal na reprezentačný zraz až ráno. „Let do Viedne som v nedeľu večer po stretnutí s Krídlami Sovietov nestihol, preto som si letenku zarezervoval až na pondelok ráno,“ prezradil na úvod skúsený obranca.

„Hoci je zraz v Rakúsku, musel som si na chvíľku odskočiť na Slovensko, aby som si zobral veci. Dúfam, že do Klagenfurtu prídem načas,“ zasmial sa Jano, ktorý sa už na duel s Rakúskom teší. „Bude to previerka pred blížiacim sa septembrovým dvojzápasom proti Írsku a Arménsku. Verím, že súboj zvládneme a dobre sa naladíme na náročné kvalifikačné stretnutia,“ dodal Ďurica.

8. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!