Chceme pokračovať vo víťaznom ťažení

Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia v nedeľu večer o 18.00 (SELČ) na svoje tretie vystúpenie v jesennej časti ruskej ligy. Na domácom štadióne privíta tím nášho obrancu Jána Ďuricu v 19. kole posledné mužstvo Krídla Sovietov a nič iné ako tri body si Moskovčania nepripúšťajú.

Hráči Lokomotivu vstúpili do odvetnej časti famózne, veď v úvodných dvoch kolách zdolali doma Perm 4:0 a sfúkli aj Rostov na ich pôde 3:0. Nový portugalský kouč José Couceiro tak evidentne priniesol po zbabranom závere jarnej časti do mužstva oživenie.

„Je to dynamický tréner, ktorý preferuje útočný futbal. Štart do odvety nám vyšiel, ale nesmieme sa uspokojiť,“ vyjadril sa náš reprezentant v službách moskovského klubu Ján Ďurica.

Hoci sú futbalisti Lokomotivu proti poslednému celku jasným favoritom, náš obranca pred Krídlami Sovietov varuje. „Na jar sme u nich prehrali 0:1, takže rozhodne ich nesmieme podceniť. My sa však pozeráme na seba, náš výkon a nič iné ako víťazstvo a tri body si nepripúšťame. Chceme pokračovať vo víťaznom ťažení,“ dodal na margo najbližšieho ligového súboja Ďurica, ktorý v poslednom stretnutí s Rostovom odohral celý zápas.

4. august 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!