Ronaldo nám vyžreboval najľahšiu skupinu v kvalifikácii MS | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Brazíliu máme vo svojich rukách

Obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica pozorne sledoval v sobotu večer aj žreb kvalifikácie o postup na Majstrovstvá sveta 2014 v brazílskom Rio de Janeiro. Súperov Grécko, Lotyšsko, Litvu, Bosnu a Hercegovinu i Lichtenštajnsko považuje za prijateľných.

„Musím priznať, že Ronaldo nám vyžreboval papierovo najľahšiu skupinu zo všetkých. Dostať z prvého koša Grécko je obrovské šťastie pre nás, pretože sme sa vyhli naozaj silným súperom,“ vyjadril sa ku žrebu Ďurica.
„Ale napriek tomu, že nemáme v skupine extra silného súpera, musíme si dať pozor a nikoho nepodceniť. Všetko máme vo svojich rukách. Šanca postúpiť do Brazílie a druhýkrát si zahrať na svetovom šampionáte je veľká,“ pokračoval slovenský futbalista, ktorý národný dres oblieka od roku 2004 a nechýba ani v nominácii na prípravný duel proti Rakúsku, ktorý odohráme budúci týždeň v stredu 10. augusta v Klagenfurte. „Pozvánka mi už na klub prišla, takže sa na zraz i zápas teším,“ dodal.

31. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!