Agent Csontó: O zmluve sme rokovali tri mesiace

Nový kontrakt s Lokomotivom Moskva podpísal obranca Ján Ďurica ešte minulý týždeň. Zásluhu na predĺžení spolupráce s ruským tímom do roku 2015 má aj agent nášho reprezentanta Karol Csontó (36). Ten prezrádza, že s vedením klubu rokovali až tri mesiace.

Hoci v médiach pred pár týždňami vyšli správy, že o služby slovenského reprezentanta je záujem v Grécku i v Turecku, Ján Ďurica nechcel o zmene pôsobiska ani len počuť. „Veľmi túžil ostať v Rusku a najmä v Lokomotive. Pôsobí v tejto lige už zopár rokov, pozná Moskvu, takže nemalo zmysel niečo siliť a hľadať mu nový klub. Navyše v posledných mesiacoch pravidelne hráva, na jar nastúpil na všetky zápasy, takže sa cíti v hernej pohode,“ hovorí Ďuricov agent Karol Csontó.
Ten prezradil aj to, že so žiadnym iným ruským klubom nerokovali. „Nie, pretože to sú háklivé veci. Lokomotiv by sa mohol nahnevať, keby zistil, že debatujeme s iným tímom. Navyše oni prišli s tým, že s ním chcú predĺžiť kontrakt. Na novej zmluve sme pracovali intenzívne až tri mesiace a myslím si, že obe strany sú spokojné. Samozrejme, že Jano si podpisom kontraktu do roku 2015 finančne polepšil, “ dodal Csontó.

27. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Kariéra, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!