Tréner Couceiro: Hrali sme inteligentný futbal

Lokomotiv Moskva v zostave bez Ján Ďuricu rozdrvil na domácom ihrisku v 17. kole ruskej Premier League Amkar Perm 4:0. Nový portugalský tréner zaznamenal  druhú výhru na lavičke moskovského klubu.

Domáci tím načal Perm v prvom polčase, keď skórovali stredopoliar Dmitrij Loskov (32. minúta) a potom Denis Glušakov (40.). Útočník Dmitrij Syčev zvyšoval v 48. minúte na 3:0 a skóre uzavrel Alexander Minčenkov (79.). „Bolo dobré, že sme hneď v prvom polčase dali dva góly. Chlapci sú veľmi pokojní a sebaistí,“ komentoval pre stránku www.fclm.ru Ján Ďurica.
S výkonom svojich hráčov bol spokojný aj portugalský kouč José Couceiro, ktorý odkedy nastúpil do funkcie, viedol tretí duel Lokomotivu. V priateľskom zápase s Ferencvárosom prehrali jeho zverenci 0:1, ale v šesťnásťfinále Ruského pohára si krátko na to poradili s Jenisejom Krasnojarsk na jeho pôde 2:0. „Dnes sme kontrolovali celý zápas. A to aj napriek tomu, že Amkar má veľmi dobre organizovaný tím, ktorý vie, ako využívať šance pred bránou. Zistili sme, že vieme hrať inteligentný futbal, podarilo sa nám vyvarovať chýb a využiť súperove. Teraz musíme pokračovať v práci, aby sme dosiahli čo najvyššiu úroveň. Mojím cieľom je vždy vyhrať,“ uzavrel Couceiro.

25. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!