Proti Permu musíme vyhrať

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká už zajtra úvodný zápas jesennej časti ruskej Premier League. Na svojom štadióne privítajú Perm, ktorý za mužstvom Jána Ďuricu zaostáva v tabuľke o tri body. Domáci si nič iné ako tri body nepripúšťajú.

Zverenci portugalského trénera Josého Couceira majú pred odvetnou jesennou časťou jasný cieľ – posunúť sa v tabuľke vyššie a získať miestenku do Ligy majstrov. Po zbabraných posledných jarných kolách to však Lokomotiv bude mať ťažké, pretože figuruje na ôsmej priečke a na konte má iba 22 bodov. „Musíme ísť od zápasu k zápasu. Hneď v prvom stretnutí chceme získať tri body. Čaká nás Perm, s ktorým sme na jar na jeho pôde prehrali 0:1, takže máme im čo odplácať,“ vyjadril sa pred zajtrajším súbojom 17. kola slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Rodák z Dunajskej Stredy však na trávnik nevybehne. „V poslednom šestnástom jarnom kole som dostal červenú kartu, takže mám trest. Budem držať spoluhráčom palce iba v hľadisku.“

Hráči Lokomotivu absolvovali minulý týždeň úspešnú ligovú generálku, keď v Ruskom pohári vyhrali na pôde druholigového Krasnojarsku 2:0. ,,Podali sme slušný výkon. Strelili sme dva rýchle góly v úvode a potom sme už kontrolovali priebeh hry. Ak zopakujeme taký výkon aj v lige, tri body by mali byť naše,“ dodal slovenský futbalista.

23. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!