Trabzonspor

Najbližšie zápasy:

  • 21.01.2018 - 11:30
    Konyaspor - Trabzonspor (liga, 18. kolo)
  • 28.01.2018 - 17:00
    Trabzonspor - Fenerbahce (liga, 19.kolo)
  • 04.02.2018 - 17:00
    Trabzonspor - Goztepe (liga, 20.kolo)

Proti Permu musíme vyhrať

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká už zajtra úvodný zápas jesennej časti ruskej Premier League. Na svojom štadióne privítajú Perm, ktorý za mužstvom Jána Ďuricu zaostáva v tabuľke o tri body. Domáci si nič iné ako tri body nepripúšťajú.

Zverenci portugalského trénera Josého Couceira majú pred odvetnou jesennou časťou jasný cieľ – posunúť sa v tabuľke vyššie a získať miestenku do Ligy majstrov. Po zbabraných posledných jarných kolách to však Lokomotiv bude mať ťažké, pretože figuruje na ôsmej priečke a na konte má iba 22 bodov. „Musíme ísť od zápasu k zápasu. Hneď v prvom stretnutí chceme získať tri body. Čaká nás Perm, s ktorým sme na jar na jeho pôde prehrali 0:1, takže máme im čo odplácať,“ vyjadril sa pred zajtrajším súbojom 17. kola slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Rodák z Dunajskej Stredy však na trávnik nevybehne. „V poslednom šestnástom jarnom kole som dostal červenú kartu, takže mám trest. Budem držať spoluhráčom palce iba v hľadisku.“

Hráči Lokomotivu absolvovali minulý týždeň úspešnú ligovú generálku, keď v Ruskom pohári vyhrali na pôde druholigového Krasnojarsku 2:0. ,,Podali sme slušný výkon. Strelili sme dva rýchle góly v úvode a potom sme už kontrolovali priebeh hry. Ak zopakujeme taký výkon aj v lige, tri body by mali byť naše,“ dodal slovenský futbalista.

23. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!