Lokomotiv Moskva aj so slovenským obrancom zdolal v Ruskom pohári Krasnojarsk 2:0

Jánovi Ďuricovi sa splnilo prianie a jeho tím postúpil cez šesťnásťfinále Ruského pohára. Na pôde druholigového mužstva Jeniseju Krasnojarsk vyhral Lokomotiv Moskva 2:0, čo bolo prvým víťazstvom klubu od príchodu portugalského kouča Josého Couceira.
Lokomotiv nad Krasnojarskom viedol 2:0 už od 14. minúty a domáci hráči nedokázali stav zápasu v ďalšom priebehu zvrátiť.  K triumfu dopomohol aj 49-násobný slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý odohral celý duel.

Pre oficiálnu internetovú stránku Lokomotivu http://fclm.ru/ okomentoval výkon svojich hráčov nový tréner José Couceiro. „Nebolo to ľahké víťazstvo. Od začiatku sme hrali kvalitne, s maximálnou koncentráciou, čo sa premietlo do dvojgólového náskoku. Potom sme však poľavili a futbalisti Jeniseju boli pred našou bránou. No na druhej strane sme mali zápas pod kontrolou a mali sme viac príležitostí na to, aby sme strelili aj tretí gól,“ uviedol 48-ročný kouč, ktorému sa páčila atmosféra na Centrálnom štadióne v sibírskom meste Krasnojarsk. „Domáci mali veľkú podporu z hľadiska. Aj napriek skóre, držali palce svojmu tímu. Ale my sme boli objektívne silnejší než súper a zaslúžene sme zvíťazili,“ dodal Portugalčan.
Skóre zápasu otváral v 3. minúte 24-ročný ruský stredopoliar Lokomotivu Vladislav Ignatjev, v 14. minúte pridal druhý zásah brazílsky mladík Maicon Marques Bitencourt.

17. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!