V pohári proti druholigistovi berú iba postup

Na futbalistov Lokomotivu Moskva aj so slovenským obrancom Jánom Ďuricom čaká v nedeľu o 11.00 (SELČ) šesťnásťfinálový pohárový duel na pôde druholigistu Jenisej Krasnojarsk. V stretnutí na jeden zápas berie favorit iba víťazstvo a postup do ďalšieho kola.

Stretnutie proti Krasnojarsku bude pre Ďuricov tím generálkou pred odvetnou jesennou časťou ruskej ligy, ktorá štartuje 24. júla. Zároveň pre nového portugalského kouča Josého Couceira to bude šanca na prvé víťazstvo na lavičke moskovského klubu, pretože v minulotýždňovom prípravnom zápase proti maďarskému Ferencvárosu jeho zverenci prehrali 0:1.
„Bude to pre nás previerka pred jesennou časťou, v ktorej chceme uspieť. Druholigistu však nemôžeme v žiadnom prípade podceniť. Berieme však iba po postup, “ povedal pred zápasom s Krasnojarskom Ďurica.
Hoci skúsený obranca v poslednom dueli jarnej časti vyfasoval v lige červenú kartu, trénerovi bude k dispozícii. „Karta sa nevzťahuje na prípravu ani pohárové súboje, iba na ligu. Teraz hrať môžem, ale o týždeň proti Permu už budem iba na tribúne,“ dodal slovenský reprezentant.

15. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!