Portugalský tréner José Couceiro preferuje útočný štýl

Už druhý týždeň zarezáva futbalista Ján Ďurica v ruskom klube Lokomotiv Moskva pod vedením nového portugalského trénera Josého Couceira. Čo o ňom prezradil slovenský obranca?

Portugalčana vedenie klubu angažovalo pred odvetnou jesennou časťou, ktorá sa začína už budúci týždeň, aby tím vytiahol vyššie zo súčasnej ôsmej priečky Premier League. Slovenský futbalista už pod portugalským koučom absolvoval niekoľko tréningových jednotiek i prípravný duel proti maďarskému klubu Ferencváros Budapešť, ktorý však Lokomotiv prehral 0:1.
„Ide o dynamického trénera, ktorý preferuje útočný štýl hry. Aj na tréningoch nám dáva také cvičenia, aby sme boli neustále v kontakte s loptou. Preto často hrávame na zúženom ihrisku,“ povedal na margo nového kormidelníka Ján Ďurica. Rodák z Dunajskej Stredy už so 48-ročným Couceirom prehodil aj zopár viet. „Nemal som s ním žiadny osobný pohovor, ale skôr sa starších hráčov pýtal na Rusko a Moskvu,“ dodal skúsený obranca.
Couceiro bude najbližšie viesť Lokomotiv Moskva v nedeľňajšom pohárovom dueli na pôde druholigového klubu Jenisej Krasnojarsk.

13. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!