Ďurica nezabránil prehre Lokomotivu s Ferencvárosom, no odohral celý zápas

Futbalisti Lokomotivu Moskva absolvovali v nedeľu popoludní na domácej pôde prípravný duel pred odvetnou jesennou časťou proti maďarskému klubu Ferencváros Budapešť. Prvý duel však portugalskému koučovi Josému Couceirovi, ktorý sa ujal kormidla pred pár dňami, nevyšiel. Ruský klub v základnej zostave aj s našim reprezentantom Jánom Ďuricom prehral 0:1.

„Odohrali sme veľmi nešťastný zápas. Boli sme lepším mužstvom, vypracovali si niekoľko vyložených šancí, ale zlyhali sme v koncovke. Súper nám strelil jediný gól v druhom polčase, keď sme zahrali v šestnástke rukou,“ opísal priebeh prípravného súboja Ján Ďurica.
Slovenského reprezentanta však môže tešiť fakt, že pod taktovkou nového portugalského trénera odohral celých 90. minút. „Až 25 hráčov sa objavilo na ihrisku počas zápasu, iba ja som nestriedal. Tréner povedal, že z prehry si nemáme nič robiť, bola to iba príprava. Ale aj tak to zamrzí, veď do hľadiska nás prišlo podporiť takmer 10-tisíc fanúšikov,“ dodal Ďurica. Už tento víkend čaká na Lokomotiv pohárový súboj s druholigovým Jenisej Krasnojarsk.

11. júl 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!